Tahle vlastně celosvětově populární komedie letos dosáhla plnoletosti. Ano, už je to neuvěřitelných 18 let, co se natočila a vklouzla do kin a všeobecně do éteru. Jednalo se o vlastně takovou svým způsobem první holčičí teenagerovskou komedii. Příběh je založený na třech dívkách – Inken, Victoria a Lena. Komedie se točí okolo otázky, jestli už měly orgasmus. Všechno začíná v době, kdy má Inken svého prvního přítele, se kterým má jak si ona sama myslí plnohodnotný vztah.

kluk a holka

Kamarádka Viki si však myslí, že kluk Inken je jednoduše řečeno hlupák, i když ona používá rozhodně jadrnější výrazy. Inken zrovna slaví narozeniny. Holky jí dají dárky, mezi nimi najde i videokazetu od mámy Viki, která je sexuoložka. Když shlédnou kazetu, tak nejsou schopné promluvit. Ženy tam totiž mluví o orgasmu, že ho nikdy neměli, ale když se k němu dostali, tak to byl neopakovatelný zážitek. Nakonec se rozhodnou, že se nějakým způsobem k orgasmu dopracují.

Inken to má nejjednodušší, jelikož má Tima, svého přítele, ale nic nepůjde tak hladce. Holky jsou pozvány na večírek svojí kolegyně z volejbalového týmu. A tam to taky bude stát za to. Inken se svěří Timovi, ale rozhodně z toho zážitek mít nebude. Poprosí ho, aby až ona bude mít orgasmus, jí přiožil polštář na obličej. Nechtěla, aby ji všichni slyšeli. Tim jí to přislíbí, ale skoro ji udusí, což mu Inken pochopitelně vyčte, protože ona žádné vyvrcholení neměla.
tři holky

Tim jí však namluví, že ano, akorát ona o tom neví. Inken mu to trochu spolkne. Viki a Lena potkají dva kluky. Přijde totiž kapela a spolužáci volejbalové spoluhráčky, která je na večírek pozvala. Viki si vyhlédne bubeníka a Lena se okamžitě zamiluje do jejich zpěváka. Ovšem nepůjde to zrovna hladce. Viki se zavře do kuchyně s bubeníkem a bude zkoušet, jestli přijde vyvrcholení. Lena to bude mít o něco horší.

Na večírku bude další kluk ze školy, kterému říkají Lebka. Ten je hodně otravný a s Lenou se vsadí, že když dokáže nafouknout prezervativ tak, až praskne, tak si vydělá peníze, které Lebka vsadí. Leně se to podaří, ovšem vidí ji u toho právě ten její zpěvák. Lebka jí k tomu ještě nebude chtít peníze dát. Lena se naštve a uteče k bazénu, ovšem její idol přijde za ní a peníze jí dá s tím, že si Lebku potom zkasíruje.

Lenu utěší, že se mu to stalo taky. V dalších dnech se tři kamarádky zaměří na to, jak dosáhnout orgasmu. Nedaří se jim do té doby, než na to přijde Inken. Pojede domů na kole  a tam se to stane. Sice to bude velká ostuda, protože na ni bude zírat celé náměstí, ale jí se to vyplatí. Všechno povypráví holkám, které to budou chtít zkusit taky. Těm se však dařit nebude. Inken se navíc rozejde s Timem, protože jí lhal o orgasmu.